o firmie

String Polska Advanced Medical Instruments to polska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji ultranowoczesnej aparatury medycznej

nasza misja
to dostarczanie zaawansowanych instrumentów medycznych, wykorzystujących nowoczesne rozwiązania informatyczne i innowacyjne technologie, dla profesjonalistów, w celu zaspokojenia potrzeb oraz poprawy jakości życia
„Ciągle się rozwijamy, wsłuchujemy się w potrzeby innych i dzielimy się naszą wiedzą. Tworzymy zaawansowaną technologię, ale prostą w obsłudze. Technologię, która ma służyć lekarzom pomocą”
Konrad Taranek
Współzałożyciel firmy
„Ciągle się rozwijamy, wsłuchujemy się w potrzeby innych i dzielimy się naszą wiedzą. Tworzymy zaawansowaną technologię, ale prostą w obsłudze. Technologię, która ma służyć lekarzom pomocą”
Konrad Taranek
Współzałożyciel firmy
o nas

String Polska Advanced Medical Instruments to polska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji ultranowoczesnej aparatury medycznej. Założona z pasji do tworzenia przez osoby z bogatym doświadczeniem w obszarze medycyny oraz zaawansowanych technologii.
Nasi projektanci i konstruktorzy dbają o to, aby dostarczane rozwiązania były łatwymi w obsłudze narzędziami w rękach profesjonalistów. Wspólnie ze swoimi klientami dążymy do uczynienia opieki medycznej lepszą.

Największą wartością firmy String są utalentowani ludzie. Wspólnie rozwijamy się poprzez wdrażanie przełomowych rozwiązań obecnych zarówno w codziennej pracy jak i procesie tworzenia. To wszystko sprawia, że String jest firmą budowaną w oparciu o efektywność i odpowiedzialność.

"Advanced medical instruments to make easier and higher quality people life"
string

Nazwa firmy String została zainspirowana pierwszym urządzeniem EKG, który pojawił się na świecie.String Galvanometer został wynaleziony około 1901 r. przez holenderskiego lekarza Willema Einthovena. Aparat String był pierwszym praktycznym elektrokardiografem (EKG) oraz jednym z pierwszych przyrządów zdolnych do wykrywania i rejestrowania bardzo małych prądów elektrycznych wytwarzanych przez ludzkie serce i jednocześnie tworzącym pierwsze elektrokardiogramy. Einthoven otrzymał nagrodę Nobla z 1924 r. w dziedzinie fizjologii i medycyny za swoją pracę.

Zarząd firmy tworzą osoby związane z branżą medyczną od 15 lat. Dzięki wieloletniej współpracy z jednostkami medycznymi doskonale znają potrzeby i oczekiwania wymagających specjalistów z dziedziny medycyny.

Zarząd firmy to jednocześnie osoby z głęboką wiedzą medyczną i technologiczną, biorące udział w wielu projektach badawczo – rozwojowych sektora medycznego.

kariera w string

Dołącz do zespołu String Polska

Realizuj z nami innowacyjne projekty technologiczne z zastosowaniem w branży medycznej !

Dbamy o dobrą atmosferę, Cenimy profesjonalizm, Szkolimy się, Integrujemy się

Jesteśmy optymistami